Vaterpolisti Partizana ubedljivi protiv Oradee

BEOGRAD - Vaterpolisti Partizana savladali su večeras u Beogradu rumunskog predstavnika Oradeu sa 10:4 (2:0, 2:1, 3:0, 3:3), u utakmici 3. kola B grupe Lige šampiona.

To je prva pobeda crno-belih u dosadašnjem delu takmičenja, dok je Oradea pretrpela treći poraz.

Izabranici trenera Vladimira Vujasinovića bili su sigurni na Banjici i bez većih problema "potopili" rivala. Igrali su veoma čvrsto u odbrani i pokretljivo u napadu, pa zaslužen uspeh nijednog trenutka nije dolazio u pitanje.

Organizovani i kompaktni, crno-beli su već na poluvremenu imali tri gola viška, u nastavku su samo povećali vođstvo, a nešto opuštenijom igrom u poslednjoj četvrtini dopustili su Rumunima da ublaže poraz. Golove za predstavnika Srbije postigli su Ćuk 4, Subotić 3, Čučković 2 i Mandić.

U 4. kolu B grupe Lige šampiona Partizan gostuje 8. januara turskom Galatasaraju.