Radnički slavio u Jagodini

JAGODINA - Fudbaleri niškog Radničkog pobedili su u gostima Jagodinu sa 2:1 (2:0) u meču 26. kola Superlige Srbije.

Najzaslužniji za pobedu Radničkog bio je vezista Šaša Marjanović, strelac u 4. i asistent Radošu Bulatoviću za gol u 11. minutu.

Sve što je Jagodina uspela da uradi je da unese neizvesnost u 70. minutu pogotkom Uroša Nikolića iz penala.

Nišlije su ovim trijumfom "zacementirale" mesto u plej-ofu, pošto trenutno, posle nekompletnog kola, drže četvrtu poziciju na tabeli domaćeg šampionata.

Danas: Spartak - OFK Beograd (15), Partizan - Voždovac (15), Javor - Radnik (18). Nedelja: Metalac - Rad (17).

Odloženo: Mladost Lučani - Čukarički i Novi Pazar - Crvena zvezda.

Tabela: Crvena zvezda 71 bod, Borac Čačak 43, Čukarički 41, Radnički Niš 41, Partizan 39, Vojvodina 39, Voždovac 36, Javor 31, Mladost 31, Radnik 31, Metalac 27, Novi Pazar 26, OFK Beograd 23, Jagodina 23, Rad 20, Spartak 20 (-2).